Cenník programov

Za používanie služby RABATT sa platí mesačne, podľa toho na koľko mesiacov podpíšete zmluvu. Na posielanie SMS správ budete potrebovať kredit, pričom 1 kredit = 1 SMS správa. Kredit si môžete zakúpiť po prihlásení sa do vášho účtu na portále zakaznik.rabatt.sk.

Kalkulácia kreditov

Kredity

Na posielanie SMS správ budete potrebovať kredit, ktorý si budete môcť zakúpiť po prihlásení sa do vášho účtu. Jeden kredit = 1 SMS. Jeden kredit stojí 0,05 EUR + DPH (presne 6 centov vrátane DPH).

Fakturácia

Ak sa rozhodnete s nami spolupracovať, prvé dva mesiace neplatíte nič. Počas tohto obdobia máte čas na to, aby ste naplnili svoju databázu telefónnych čísiel ktorú využijete na posielanie zľavových kupónov svojim zákazníkom priamo na mobil prostredníctvom SMS správ. Po uplynutí dvoch mesiacov začnete platiť mesačný paušál ktorý ste si vybrali. Výnimkou je program bez viazanosti, kde zaplatíte mesačný poplatok hneď prvý mesiac a potom dostanete jeden mesiac zadarmo. Nasledovne budete platiť mesačne, až do ukončenia používania služby RABATT.

Spôsoby platby

Faktúry a platby za kredit sa dajú zaplatit v systeme RABATT pomocou nasledujúcich služieb: